ZetaTalk in Hebrew: Pole Shift: Sitchin

זטא טוק: סיטשין     

זכריה סיטשין גילה מוקדם בקריירה שלו בתור ארכיאולוגיסט דפוסים שסקרנו אותו. היתה לו משיכה לפתירת תעלומות שיכלו להתפענח בדרך זאת, שהציגה דפוסים, וככל שהוא אסף יותר נתונים, כך הוא נהיה יותר להוט וסקרן. הוא היה מכור. האנושות מציגה מעין סוג של איבוד זיכרון שיתופי בנוגע לשינויי קוטביות של העבר. סיטשין נתקל בתגובות דומות כשהתעלומה שלו, סידור אל תוך דפוסים, הצביעה לעבר תהפוכות תקופתיות, כוכב נע שהכתבים העתיקים החשיבו בתור הכוכב השנים-עשר, הומנואידים חסונים וגדולים שנראו כמו האלים היווניים הטסים אל ומחוץ לכוכב השנים-עשר המבקר, והמסקנה הבלתי נמנעת ושאין מנוס ממנה- זה יקרה לכדוה"א שוב! כשהוא נפגש באלו שמתנגדים לו בנוקשות, המהרהרים במסקנות הללו או אפילו מציצים לרגע בעובדות שהוא אסף בקפדנות כה רבה, סיטשין נכנס להילוך גבוה וביקש לשכנע את המבקרים שלו עם עובדות נוספות, עד שהטיעונים שלו כמעט שלא בוטלו ע"י כולם, אלא ע"י אלו שתחת הכחשה איתנה. בכל אופן, היום עדיין יש את מי שמוצא את הסבריו. יש את אלו שקוראים ולומדים, אלו שקוראים והופכים לחסידי התיאוריות של סיטשין, ואלו שמסרבים לקרוא או שאם ילחצו עליהם לעשות כך, אף על פי כן יסרבו לספוג או להתמודד עם העובדות המוצגות.

הספקנים של סיטשין מחמשים את עצמם ע"י קריאת תיגר על מסקנותיו כשהן מבוססות על כתבים שומריים עתיקים, שלטענתם יכולים להתפרש במספר מובנים שונים. מדענים המבצעים מחקר מורשים להציג תיאוריה, ולפרט את המחקר שלהם כדי להוכיח או לשלול את הדיוק של התיאוריה הזאת. הם מורשים לטעות, או לטעות באופן חלקי, ולתקן את התיאוריה שלהם לפי מה שנלמד ולהמשיך עם מחקר נוסף. סיטשין, מעביר מסר מדאיג שנוטה להמעיט בערכם של בני אדם יהירים הנחושים כי הם היצירה של אלוהים בלבד או מהפחד מפני אלו שאינם יכולים להתמודד עם המחשבה על שינויים קוטביים או על ביקורים של חוצנים רבי עוצמה, לא נאמרים בטון הזה. היכן שזה ברור שנפילים שלטו בטיסת חלל בה במידה שהאדם על כדוה"א היה בגששות שלהם, בספינות חלל ובתחנות החלל, והיכן שזה ברור שהשומריים הקדמונים היו מודעים לכוכבי הלכת החיצוניים, רק לאחרונה נתגלו ע"י האדם המודרני במהלך המאה שחלפה לה, מסקנות אחרות של סיטשין לא ברורות מספיק כדי להתבסס על עובדות, וכך הוא השאיר את עצמו פתוח לביקורות.

ההומנואידים הענקיים מהכוכב השנים-עשר שיחקו בהנדסה גנטית, וקשקשו את הפנטזיות שלהם, כמו במדע בדיוני, על קירות. זה נלקח בתור עובדה אצל סיטשין, שנכשל להתחשב בכך שהציורים האלו עשויים להוות תוכנית, לא עובדת עבר. ההומנואידים האלו לא יצרו בן אדם, והם גם לא יצרו תוצר של הכלאה גנטית בין בני אדם ובעלי חיים- יצורים מיתולוגיים כמו זה עם החלק התחתון של סוס, והחלק העליון של בן אדם. יצורים שכאלו לא נוצרים ע"י שינוי ה-ד.נ.א, כמו שגנטיקאיים רבים יאשרו מיד, וגם ע"י השתלה מחדש בין זנים שאינם תואמים לא תיצור יצור שכזה. בדיוק כמו התנ"ך שמדבר על ההתפתחות של כדוה"א ושל האנושות בצורת סיפורת, האגדות השומריות העתיקות אודות לידת הכוכבים במערכת השמש של כדוה"א נכתבו כמו כן במקרים רבים כדי שהאדם הפשוט יבין. היכן נמצאים ההומנואידים הענקיים היום? הם לא היו, וכך מנחשים, מנקודת המבט שלהם, בדיוק כמו המדענים האנושיים של היום שמעלים השערות אודות מידע שהם מקבלים מלוייני המחקר והטלסקופים שלהם. כך, מאחורי העדות שהכתבים העתיקים האלו מציגים אודות כוכב נע שמבקר את מערכת השמש של כדוה"א בערך כל 3,600 שנה, הכתבים האלו צריכים להיראות כמסמכים אנושיים של היום- משקפים את התיאורייה הבלתי מוכחת של המחבר, ומונים את היכולות שתוכנית יכולה להביא, או להיות מוטים ע"י התרברבויות והגזמות.

כל הזכויות שמורות ל: ZetaTalk@ZetaTalk.com
לדף הקודם