ZetaTalk in Hebrew: Pole Shift: Supressing the Word

זטא טוק: מסתיר את הבשורה     

האם כוכב השביט הענקי, הכוכב השנים-עשר- הוא אותו כוכב כמו כוכב X? בניגוד לדיווחים האחרונים שבחדשות, ובניגוד למה שהמדענים שלכם מורשים אולי לספר לכם, כוכב X כן קיים, והוא הכוכב השנים-עשר, האחד והיחיד. אם להיות הוגנים, אנחנו צריכים לציין שהעקיבות אחר כוכב השנים-עשר אינן ברורות לגמרי, ומפני שהכוכב נע ישר לעבר מערכת השמש שלכם, הוא נראה כעומד במקומו. הוא זוהר במקצת, נהיה מעט לוהט בהשוואה לשמש, למרות שאינו רדיואקטיבי, וכך הוא יכול לתמוך בחיים בעודו נע דרך החלל במסלול הארוך שלו, מספק את החום והאור שלו עצמו. כך, אפילו לאסטרונומים בעלי מיומנות ממוצעת, זה נחשב ככוכב עמום, במרחק. היות ואין דרך למדוד מרחק בחלל, מלבד ע"י קצב של תנועה וע"י התבוננות אילו עצמים חוצים לפני אחרים, אף אחד אינו החכם יותר.

מדוע המדענים שלכם לוקחים חלק בהכחשה במקום להכריז בקול תרועה את האמת? הם פוחדים שיאבדו את מקומות העבודה שלהם, את הבטיחות שלהם ואת הבטיחות של משפחותיהם. במילים אחרות, הם מאוימים ע"י הממסד להתחמק מנושא זה כמו מגיפה. אל תצית מהומה בכוכב צפוף. אל תספר לאנשים אודות משהו שהם לא יכולים לעשות איתו משהו בנידון. אל תגרום לפאניקה. הממשלות שלכם כבר יודעו, לפני זמן רב, ונאמר להן היכן להביט ומה לחפש. הן מסוגלות להשוות צילום אחד למשנהו, במשך הזמן, וזה מעיד על מסלול. כוכבים רחוקים לא נעים באופן הנ"ל. בנוסף, התנועה והסימן הם בהסכם עם התחזיות שלנו. הממשלות שלכם, ואחרים שבסוד איתן, יודעות כי כוכב השביט הענקי מגיע.

לא יבוא הקץ לבלבול אודות האיתור של הכוכב בשמיים, במיוחד אם מישהו מנסה להוכיח לציבור או לממסד שהכוכב קיים ונע. מעבר לעובדה שהסיוע לא יינתן לאף אדם המנסה לאתר כוכב זה, היא ההתנגדות שתינתן. הממסד יודע שזה נמצא שם, אבל מפחד מהכאוס שיתפרץ אם הציבור הרחב יידע. אלו בממסד, בעלי הידיעות, שבאופן אישי מתכננים נתיבי בריחה ומקומות בטוחים, וייעלמו כשיגיע הזמן. אלו שבעלי ידיעות על כך ומודאגים מדליפת הבשורה מדוכאים באכזריות. הם יודעים שכל הצהרה שהם יעשו תמשיך בהוצאת שם רע, מרושעת מטבעה. לכן, היכן שבודדים אולי יאתרו את מה שהם חושבים שהוא כוכב השביט, לא יקבלו סיוע מאלו בעלי הגישה לציוד משוכלל ביותר, מפני שכל הציוד הזה נופל תחת החסות של הממסד בדרך זו או אחרת.

זאת בדיוק כך התגובה של הממסד שגרמה לנו להיות מאוד רעשניים לגבי השינוי הקוטבי. אנשים צריכים לפחות להתוודע לכך. אז, לפחות, הם יכולים להחליט לגבי עצמם אם הם רוצים להכחיש או להאמין, להתעלם או לנקוט בצעדים, להתכונן או רק לבזבז את זמנם. לדעתנו, אנשים צריכים לקבל את האופציה. מפני שאנו מצפים כי כלי התקשורת שלנו יזכו ליחס מלגלג מצד הממסד בכל אופן, אנחנו מורשים לדבר. בני אדם, במיוחד אסטרונומים שנמצאים בעמדת מפתח לדעת, הם אלה שיופעל עליהם כוח כדי לשמור על שתיקה. לכן אתם נותרתם כדי לאתר את כוכב השביט בשמיים, וככל שזמן המעבר מתקרב יותר ויותר, יש לכם את היכולת לכוון אחרים להיכן שיש להסתכל. זה יהיה טקס סרק בודד עד שהכוכב יהיה ניתן לראייה בעין האנושית או לאסטרונומים הפועלים בחשאי. שינויים אקלימיים- התלהטות גלעין כדוה"א הגורם לרעידות אדמה תכופות יותר, בצורות, מונסונים שוטפים ופעילות וולקנית- ייגרמו לפליאה אצל רבים. בזמן הזה הם יהיו יותר פתוחים לבחינה מחודשת של האפשרויות. בכל אופן, אפילו עם כל ההוכחות שבעולם, הכחשה או אי-יכולת לפעול ימצאו רוב האנשים בעולם החשופים לשינוי הקוטבי כשהוא יתרחש.

כל הזכויות שמורות ל: ZetaTalk@ZetaTalk.com
לדף הקודם