ZetaTalk in Hebrew: Pole Shift: Proof Exists

זטא טוק: ההוכחה קיימת     

ההוכחה מונחת לפניכם כבר במשך שנים רבות. ההוכחה אינה נמצאת רק בגיאולוגיית כדוה"א. אם אתם פשוט תתבוננו בתגובותיה של הממשלה, אתם תוכלו להבחין בדפוס שחוזר על עצמו. כמובן, עבור אלה שמבקשים שזה לא יהיה כך- לא תהיה כל פיסת הוכחה. מדוע נאס"א מסתירה את מה שמעבורת האבל רואה ונכשלת בלהודיע על כך? כל זה צריך לומר לכם משהו, אז צפו בהתנהגות זו ושאלו את עצמכם, מדוע זה קורה. אם אדם מתבונן בכוכב כנקודת אור זעירה, יכולים להיות הסברים רבים מאוד למה שהוא רואה. הרבה דברים שבאים מהשמיים יכולים להיקבע רק ע"י מצפות כוכבים גדולים, שכ"כ מועטים במספרם ודורשים כמות כה גדולה של כסף כדי לתמוך בהם, כך שבאופן בלתי נמנע הם בסוף סדר העדיפויות וניתן לשלוט בהם בקלות. בנוסף, יש לכם הצהרות מנאס"א ומ- JPL שיכולות לצאת נגד מה שאנשים עלולים לראות.

מעניין מה קרה לכוכב X שנצפה ב- 1983? במשך מאות שנים לפני כן, אסטרונומים סימנו את המסלולים של הכוכבים החיצוניים וציינו שיש להם דאגה רבה. זה גרם לפרץ של פעילות ענפה שנכנסה לתוך שנות השמונים המוקדמות, מתי שהתבצעו חישובים ע"י וואן פלאנדרן ואחרים שהראו כי הגודל בקירוב של כוכב נוסף במערכת השמש מעורר דאגות רבות. למעשה, הוא היה קרוב באופן בלתי רגיל לגודל האמיתי של הכוכב השנים-עשר. הם אכן מצאו אותו. הם איתרו את מיקומו באמצעות אינפרא-אדום. היו הכרזות בעיתונים ואז לפתע פתאום לא נשמעה עוד שום מילה למשך עשור שלם. אז נאס"א הסבירה כי הפרשים מזעריים במשקל הכוכבים הבהירו את הכל. אם זה היה המקרה, מכיוון שמשקל הכוכבים מחושב לפי המסלולים והגדלים הנראים, מדוע כל האסטרונומים הללו במשך כל מאות השנים מתבלבלים ונבוכים? הם היו צריכים לחשב את המשקל כדי להסביר עם איזו דאגה להתחיל! כמובן שעושים מכם צחוק ומשקרים לכם עד היום.

השמיים עמוסים מאוד בהרבה אורות, כמה זזים, כמה לא, וכל עוד אין לכם כוכב נייח באופן יחסי שבהיר ועם נקודת אור זעירה, זה קשה לאדם מן השורה לומר כך או כך. הכוכב השנים-עשר, כפי המרחק שהוא היה ב-1999, קטן יותר כפי שנקלט בעין מאשר פלוטו, כוכב קטן מאוד לכל הדעות. יתר על כן, פלוטו מחזיר את קרני השמש, מה שהכוכב השנים-עשר אינו יכול בינתיים בשל הריחוק שלו. לכן, אין לו את ההופעה הבהירה שיש לפלוטו, והוא קטן יותר מפלוטו. יש לו זוהר אדום מעומעם, שכמעט ומטשטש ברקע מפני שאין נקודת אור קטנה בהירה. לכן אתם חייבים להתבונן בזה, להתמקד לא בשביל האור הבהיר, אלא בשביל האור המעומעם. רוב הציוד הטלסקופי שלכם מורגל לסילוק של נקודת אור זעירה הבאה מכוכב, שדי חזקה במרכז. לכן אתם חייבים להתאים את הציוד למגניטודה 10 כדי להסביר את ההטייה שציוד הטלסקופי שלכם עושה כדי להתאים בשביל אור כוכבים, ולחפש משהו זעיר.

במקום לחפש אחר עצם נע שקרוב לוודאי ניתן יהיה לראות ולאתר בשנה שלפני השינוי הקוטבי, הסתכלו בשינויים שמתרחשים בכדוה"א שלכם. הסוגים של שינויים ברעידות האדמה, הסוגים של שינויים באקלים, הולכים לספר לכם בצורה הכנה ביותר, יותר מאשר כל דבר אחר, אודות מה שמגיע אליכם. העיפו מבט ביציאת מצרים של היהודים, ובמה שמגילות הפפירוס המצריות והתנ"כיות מספרות לכם אודות מה שקרה לפני התהפוכה הזאת- החרקים והצפרדעים כנראה השתגעו, הבצורות והשטפונות. אלה הם סימנים, בוודאי כמו התחממות האוקיינוסים ובטן האדמה הגועשת, כי משהו נמצא מאוד מאוד קרוב אליכם. זה צריך להדליק אצלכם נורה אדומה, ומספיק בקרוב אתם כבר תראו משהו יוצא דופן בשמיים.

כל הזכויות שמורות ל: ZetaTalk@ZetaTalk.com
לדף הקודם