ZetaTalk in Hebrew: Pole Shift: Millennium Denial

זטא טוק: הכחשת המילניום     

כדור הארץ עתיד לעבור בקרוב שינויים פיזיקליים קיצוניים. זה מתקשר למילניום, אבל לא במדוייק למה שחוזים התנ"ך, נוסטרדמוס או כל שאר נביאי ימינו. יש אמת בשמועות אודות מה שקרוי הכוכב השנים-עשר, כוכב שביט ענקי. יש אמת בנוגע למה שמדווח אודות שינויים גיאולוגיים אלימים, המחלקים את היבשות ומרימים את ההרים גבוה כלפי מעלה. המבול התרחש במשך תקופת זמן מסוימת. ועתה תזוזות הקטבים נפוצות במשך התקופה הנוכחית. קרום כדוה"א גולש על הלבה הנמסה הרכה, הקרום נמשך לכיוון אחד והלבה, שנוטה ליתר מגנטיות, נמשכת לכיוון אחר. תקופה כמו תהפוכה גיאולוגית אלימה היא מאוד קשה עבור תושבי כדוה"א.

יהיו מקרי מוות רבים. רוב האנשים על כדוה"א בתקופה הזאת לא יהיו מודעים לכל זאת. הם יהיו מודעים לבצורות, לזוהר אדמדם בזמן שיא של חום היום, אולי אף לאבק אדמדם שיצבע את מי השתייה ויביא להם טעם מר. לרוב האנשים על כדוה"א ישנן כ"כ הרבה בעיות שמצטברות, יום ויום, שכמעט ולא ישימו לב אליהן. אפילו עבור אלו שיכולים לשים לב- בקושי יוכלו לעשות משהו בנוגע לכך. האם אדם, שבקושי יכול להאכיל את משפחתו, יוכל לקחת כרטיס טיסה? על מה הם יחיו, האם הם יספיקו בכלל להשיג ולהגיע למקום מוגן? ומהו בכלל מקום שכזה? זוהי חוויה בלתי ידועה. אין עדיפות לכך בזיכרון האנושי. ההכחשה היא בשיאה. השלטונות לא יעודדו הפצת מידע לציבור, מפני שהם מבקשים שלווה ושמירה על המצב הקיים, על הסטטוס קוו.

אפילו היכן שישנה מודעות, תהיה פעילות דלה. אנשים רבים יתחבטו בשאלה האם לנקוט פעולה ומעשים תמורת אורח החיים שלהם. לעזוב את הבית, את הנוחיות של סביבה מוכרת ועזיבה של אנשים אשר מהווים כבסיס תומך בשבילך? כיצד הם יחיו? אם הם יאולצו להפוך לקבצנים, הם כנראה יישארו בסביבה המוכרת להם. ויש גם את אלו שיפעלו לטובת הצרכים החומרניים שלהם. אפילו עם אפשרות בחירה, היכן שיהיה להם מקום בטוח יותר בעל סביבה מוכרת, הם יגלו במהרה שהם משועבדים לצרכים החומרניים שלהם ואינם מסוגלים אפילו לגרש אותם, ולא משנה מהו הסיכון הטמון בכך. הם ימותו ביחד עם הנכס הגשמי שלהם, כמו שני אנשים המאוהבים זה בזה. רוב האנשים שייתקלו פנים מול פנים עם הבחירות הללו, יעדיפו להתמודד עם המצב ע"י הדחקה.

בתוך ים האי-מודעות והאי-רצון שוחה לה רוב האנושות. אלה שישרדו את רעידות האדמה העצומות, שתהפכנה ערים שלמות לאיי חורבות, ואת גלי הגאות, שיציפו רצועות חוף נרחבות למרחק של מאות מיילים לתוך היבשה, יהיו ברי-מזל או כאלה שעזרו להם. מאז שכדוה"א נהפך לבית של שירותים-לכל-אחד, אותם אנשים שיינצלו הינם פועלים בהכוונה שכזאת ותהיה להם הבחירה להישאר בצורת האנושית שלהם או להתגלגל מאוחר יותר. אם נבחר הגוף האנושי, אז אותם בני אדם יקבלו סיוע במהלך אותם אסונות. הם אמנם לא יהיו מודעים לסיוע, אבל הם ימצאו את עצמם דובקים אחר החומר הצף לאחר שתחלפנה ההצפות, או שירכשו בשנית הכרה לאחר רעידות האדמה. רבים יעברו לאזורים בטוחים ויקימו קומונות (מחוזות מנהליים), שתפעלנה בשיטה העתידנית של שירותים-לכל-אחד. אותם אזורים יהיו כפריים, פרימיטיביים מטבעם, והאנשים לא יאמינו עוד בכוחה של הציביליזציה כמו שיסמכו עליה לפני ואחרי האסונות.

כל הזכויות שמורות ל: ZetaTalk@ZetaTalk.com
לדף הקודם